Już wkrótce pojawi się możliwość poszerzenia swojej wiedzy o elementy przedsiębiorczości,  pogłębienia sprawności komunikacji interpersonalnej  i nabycia  umiejętności analitycznych.

Ponadto oferowane będą bezpłatne szkolenia specjalistyczne  wykraczające poza standardowy program nauczania,  warsztaty projektowe prowadzone przez praktyków z firm zewnętrznych oraz wizyty studyjne w siedzibach pracodawców. Co więcej, wizyty studyjne będą odbywały się  również poza Poznaniem, a nawet będzie organizowany wyjazd zagraniczny!

Wszystkie te działania  będą całkowicie bezpłatne dla uczestników – ich koszty oraz koszty podróży  będą pokrywane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „ReadyToWork – projekt doskonalenia kompetencji studentów Wydziału Matematyki i Informatyki UAM”.

Każdy studiujący na ostatnich 3 semestrach studiów dziennych I stopnia lub studiów II stopnia może wziąć udział w tym projekcie i zdobyć dodatkowe, wysoko cenione przez pracodawców umiejętności. Pierwszy nabór rozpocznie się w najbliższych dwóch tygodniach.

Gorąco zachęcam do skorzystania z tej nadzwyczajnej okazji i wzięcia udziału w tym projekcie.

We wtorek, 6 grudnia 2016 r., o godz. 13:00 w Auli A  odbędzie się spotkanie informacyjne, na którym podamy dalsze szczegóły projektu – proszę o przyjście i zapoznanie się z nowymi możliwościami – naprawdę warto!

A więc do zobaczenia we wtorek!

Spotkanie informacyjne ze studentami