Przekuj kompetencje miękkie w twardy argument i podbij rynek pracy. Przyjdź na szkolenie, podczas którego m.in. rozwiniesz umiejętności porozumiewania się, zgłębisz tajniki autoprezentacji podczas procesu rekrutacji oraz poznasz sposoby zarządzania sobą w sytuacjach stresowych.

O nudzie możesz zapomnieć, bo zajęcia są prowadzone przede wszystkim metodami aktywizującymi. „Opowieść o aligatorach”, czytanie bajek, gra w BINGO, haki na uwagę – to tylko nieliczne z elementów, dzięki którym szkolenie mija szybko, a do tego przyjemnie. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Opis prowadzącego:

Jestem trenerem rozwoju osobistego i zawodowego. Od 10 lat pracuję z ludźmi wspierając ich w odkrywaniu potencjału, poszerzeniu umiejętności miękkich i myśleniu dobrze o sobie. Mam doświadczenie w środowisku akademickim, co sprawia, że dobrze czuję się wśród studentów. Bardzo lubię swoją pracę, a na szkoleniach daję z siebie maksimum energii i zaangażowania. Jestem absolwentką UAM „z Szamarzewa”, a konkretnie doradztwa zawodowego i personalnego. Na swoim koncie mam ukończone także szkoły trenerskie.  Uwielbiam ludzi i ich historie. Uważam się za szczęściarę 🙂 (Od kilku lat łączę wykształcenie, predyspozycje i zainteresowania prowadząc Pracownię Wspomagania Rozwoju PROGRESSUM).

Warsztaty z kompetencji komunikacyjnych